Par mani

TaDo ņemts pirmie 2 burti no mana vārda,  2 burti no mana iepriekšējā uzvārda un Bode vieta kur iegādāties, uzzināt par veselīgu dzīves veidu,  paskatīties un pagatavot ēdienu – recepte, ka arī noskaidrot, ka tiek atzīmēti svētku mana ģimenē.

Ikkatram cilvēkam ir savs talismans vai mīļa mantiņa. Man ir sava lācīšu kolekcija, katram lācītim ir savs vārds, vienam no tiem ir vārds TaDo.

Man ar TaDo ir kopīgas intereses, patīk silts rudens, kad ir lapkritis, patīk pavasaris, kad uz kokiem uzplaukst mazas zaļas lapiņas, kad dārzos sākt ziedēt ābeles, ķirši, kā arī patīk vasara, pastaigāties gar jūras krastu, doties izbraucienā ar riteņi, pikniks pie dabas, patīk kārtība, fotografēt un fotografēties, ogot, jo pēc tam var izvārīt garšīgu ievārījumu bez konservantiem, vai pat izcept pīrāgu, torti, uzlējumu.

Mēs esam saldummīļi, īpaši patīk mandeļu rieksti medū, karsta tumšā šokolāde, aprikožu ievārījums, apelsīni, arbūzs,  bet nepatīk šokolāde ar rozīnēm, ka arī rafaello.

TaDo-ir īsts ceļotājs, ceļo kopā ar mani gandrīz it visur, viņam, kā man patīk ieskatīties mazās Bodēs, lai sagādātu saviem draugiem, radiem un kolēģiem patīkamas dāvanas, saldumus un papētīt rokdarbus citās valstīs.

TaDo  patīk tāpat, kā man  labs, garšīgs un veselīgs uzturs un dzērieni, tāpēc izdomājām atvērt savu Bodi, kur Jūs varēsiet ne tikai uzzināt par veselīgu uzturu, veselīgiem dzērieniem, garšvielām, miltiem, kā arī iegādāties sev, saviem draugiem, radiem un kolēģiem patīkamas dāvanas.

 

autore: Tatjana Zeltiņa

Share This: